Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,08 zł , zmiana od tamtej pory: -10,71%

Orange Polska tworzy 50/50% joint venture z APG

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/ORANGEPL-Orange-Polska-tworzy-50-50-joint-venture-z-APG-wycenione-na-2-748-mln-zl-w-celu-budowy-sieci-swiatlowodowej-do-1-7-mln-gospodarstw-domowych-8090904.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=Komunikaty

Ktoś wie coś więcej na temat APG Group?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL 1,97% 6,32 2022-05-13 17:01:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.