Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,16 zł , zmiana od tamtej pory: -17,16%

Orange i T-Mobile stosują już klauzule inflacyjne, Inea niebawem je wpro

Zgłoś do moderatora
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/klauzula-inflacyjna-w-umowie-jak-dziala-orange-t-mobile-inea-jaka-podwyzka-cyfrowy-polsat-upc-play

  • Orange i T-Mobile stosują już klauzule inflacyjne, Inea niebawem je wpro Autor: ~Solo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT -4,68% 16,70 2022-09-26 16:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.