Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: -14,06%

Opinie na FB, Instagram, Ceneo itd

Zgłoś do moderatora
Poczytajcie opinie na Facebooku czy gdziekolwiek indziej. Wygląda na to, że sklepy przyjmują pieniądze i nie wysyłają towaru, finansując się z pieniędzy klientów = piramida. Nie wiem jakim cudem spółka publiczna może ostawiać cyrk tego typu. Tysiące negatywnych komentarzy i każdy w tym samym tonie - "kupiłam w maju z wysyłką 24h, minął miesiąc, zupełny brak kontaktu, oddajcie moje pieniądze!"

Przeczytałem też opinie o https://www.wavenet.pl w google - dramat. Polecam sprawdzić.
Nie zdziwię się, jak za kilka dni przeczytamy o spektakularnym upadku i ucieczce pewnych "biznesmenów"

Nie wiem co robić, jako akcjonariusz. Komunikacja ze spółką jest zerowa. Jedyne co wiemy, to że przychody spadają, towaru nie wysyłają. WTF ?!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERLINGRP -3,51% 0,17 2021-10-25 16:19:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.