Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,02 zł , zmiana od tamtej pory: -13,17%

Opinie forumowiczow vs. wycena akcji

Zgłoś do moderatora
Jestem aktywnym graczem od ponad 15 lat. W miedzyczasie sledzilem wiele watkow na roznych forach. Bardziej nie z checi dowiedzenia sie czegos, ale raczej z ciekaowsci jak nastroje na forach maja przelozenie na faktyczna wycene akcji. Wnioski byly zawsze bardzo podobne: 1. na forach udzielaja sie osoby, ktore albo wlasnie sie pozbyly akcji i chca wszystkich utwierdzic swoimi wpisami, ze dobrze zrobily, lub tez chca na tej fali szybko odkupic po nizszych cenach. 2.grupe tworza gracze, ktorze maja akcje i chca przekonac wszystkich, zeby tez je nabyli 3 grupa, to obserwatorzy rynku, ktorzy sa niezdecydowani (jednak wszystkie te grupy sa reprezentowane przez drobych graczy, ktorzy nie maja zadnego realnego dlugoterminowego wplywu na kurs akcji). 
W ogolnym rozrachunku im wiecej negatywnych opini, tym bardziej warto sie zainteresowac spolka, im wiecej forumowiczow zachwala spolke, tym bardziej warto sobie postawic pytanie, czy nie warto z niej wyjsc, skoro juz wszyscy maja akcje., a zawsze na samym koncu pozbywaja sie akcji drobni gracze, czyli forumowicze. Oczywiscie sa odstepstwa od reguly, ale trend jest zawsze ten sam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -6,12% 0,89 2019-12-12 16:44:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.