Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,89 zł , zmiana od tamtej pory: -77,65%

Oni nawet ESPI o kupnie akcji potrafią przestraszyć

Zgłoś do moderatora
Normalnie ESPI o kupnie takiej ilości akcji to w 100% pozytywne i prowzrostowe info, ale nie wiem czy się cieszyć, że ekipa grubego JC przerzuca sobie akcje z worka do worka...
Cóż, zaryzykowałem! Wczoraj na koniec sesji wciągnąłem trochę akcji poniżej 7 zł; zobaczymy czy się opłaci xD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AIGAMES -1,91% 1,54 2022-06-24 17:00:00