Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 055,00 zł , zmiana od tamtej pory: 4,27%

Ona nista od Protektora zachwycony wejściem "na longa "po 6.5l

Zgłoś do moderatora
Z mocno rozgrzanym środkiem kapusty wchodzil powyżej 6.3 i naganiał na forum Creepy Jar na wspaniala inwestycję. Co dalej z 2manem? Czy "this century" jego prawnuki, o ile ona nista cos splodzi oprocz mega rekomendacji, doczekaja się zejscia z haka??? Hahahahaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CREEPYJAR -4,35% 1 100,00 2021-01-27 17:01:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.