Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

on=haha=xxx, forward, Bocian wasze akcje mogą stać się papierem

Zgłoś do moderatora
 toaletowym, o ile już nie są.
W sprawie RK i in. "chodzi o śledztwo, które prowadzone jest w prokuraturze po zawiadomieniu złożonym przez zarząd spółki deweloperskiej Polnord". W zasadzie jestem pewien, że pod lupą w związku z tym są sprawy w związku TK<-> Petrol.
Czytając niedorzeczne na czas obecny (czyli jeszcze przed podpisaniem umowy) nawoływania o zamknięcie "wałkarzy" z Petrola, może być iż - jak się tu wam marzy - bomba wybuchnie jak w sprawie Polnordu w postaci masowych aresztów i możecie być pewni, że Inwestor się natychmiast wycofa z umowy z Petrolinvest.

Wtedy już nasze akcje są papierem toaletowym... tak jak chcieliście, jeszcze przed "przedawnieniem". Niech wasz szl... trafi, bo i moje akcje przez was też!

Nie było poczekać trochę i wziąć się za machanie pałkami i widłami PO PODPISANIU UMOWY?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.