Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,65 zł , zmiana od tamtej pory: 11,28%

Omówienie wyników 4Q2014 Grupy AB

Zgłoś do moderatora
- Za nami rekordowy rok kalendarzowy z 6,4 mld zł przychodów i ponad 100 mln zł wyniku EBITDA, jak również rekordowy kwartał z ponad 2 mld zł przychodów. Nasze wyniki dynamicznie rosną z kwartału na kwartał i w porównaniu rok do roku. Jesteśmy numerem jeden w regionie, także jeśli chodzi o sieci franczyzowe. Biznesowo utrzymujemy najwyższą dynamikę rozwoju we wszystkich obszarach działalności, również poza IT – powiedział Andrzej Przybyło, Prezes Zarządu AB SA.

http://www.pandl.pl/aktualnosc/items/ab-wideo.html
  • Omówienie wyników 4Q2014 Grupy AB Autor: ~Służbowa_nokia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 0,11% 46,35 2022-06-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.