Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,21%

Omówienie sytuacji finansowej i biznesowej Grupy Alumetal po Q1 2019

Zgłoś do moderatora
Alumetal przekroczył miliard złotych skumulowanego wyniku EBITDA

Po 17 latach istnienia jako prywatna, samodzielna firma, w tym po niecałych pięciu latach notowania na GPW, Grupa Alumetal przekroczyła 1 mld PLN skumulowanego wyniku EBITDA.

- Potrafimy generować solidne wyniki finansowe w każdych warunkach, łącznie z cyklicznymi kryzysami w motoryzacji, których dwa już przeżyliśmy i wyszliśmy z nich wzmocnieni – podkreśliła Agnieszka Drzyżdżyk, Prezes Zarządu Alumetal S.A.

Pełna relacja z konferencji + rozmowa wideo z CEO:
http://pandl.pl/aktualnosc/items/alumetal-sa-wideo-7533.html 
  • Omówienie sytuacji finansowej i biznesowej Grupy Alumetal po Q1 2019 Autor: janek121

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALUMETAL 0,00% 34,50 2019-09-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.