Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,70 zł , zmiana od tamtej pory: 63,07%

Omówienie sytuacji finansowej i biznesowej Grupy AB po Q4 2017

Zgłoś do moderatora
Grupa AB po 2017 roku awansowała na pozycję nr 8 w Europie

Największy podmiot z branży dystrybucji IT w naszym regionie (CEE) zanotował kolejny rekord skali obrotów - w trakcie czterech kwartałów 2017 roku osiągnął pułap 8,5 mld PLN.

- Otoczenie makroekonomiczne sprzyja branży. W Polsce mamy najniższe od 25 lat bezrobocie z dynamiką wynagrodzeń wyższą niż w ośmiu poprzednich latach. Dynamicznie rośnie sprzedaż detaliczna, popyt krajowy i całe PKB, a nakłady inwestycyjne po spadku w 2016 roku również wyszły na dodatnią dynamikę – powiedział Grzegorz Ochędzan, Członek Zarządu ds. Finansowych w AB SA.

link 
  • Omówienie sytuacji finansowej i biznesowej Grupy AB po Q4 2017 Autor: janek121

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 1,74% 46,80 2022-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.