Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,10 zł , zmiana od tamtej pory: 112,67%

Omówienie sytuacji biznesowej i finansowej Grupy AB po Q1 2018

Zgłoś do moderatora
Grupa AB może wykorzystać niską wycenę na buy-back
Grupa AB ma za sobą udany kwartał, a okres ten przyniósł jednocześnie liczne wyzwania. Patrząc na otoczenie, można było dostrzec chociażby spadek sprzedaży produktów budżetowych i presję cenową szczególnie w segmencie retail, jak również ciągle rosnące segmenty notebooków premium i artykułów dla graczy.

- Odpowiedzią AB była rezygnacja z niskomarżowych transakcji, przewidywanie trendów i zarządzanie stanami magazynowymi, kompleksowa oferta produktów z segmentu premium i gaming, rozwijane specjalistyczne sieci franczyzowe i największa baza partnerów biznesowych - klientów w regionie – podkreślił Andrzej Przybyło, Prezes Zarządu AB SA.

Pełna relacja z konferencji + rozmowa wideo z Zarządem:
link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 3,98% 47,00 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.