Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,70 zł , zmiana od tamtej pory: -3,64%

Omówienie aktualnej sytuacji finansowej i biznesowej Grupy Sanok Rubber

Zgłoś do moderatora
Sanok Rubber inwestuje w rozwój i wypłaca wysoką dywidendę

Grupa Sanok Rubber – globalny dostawca wyrobów gumowych - zanotowała w pierwszym kwartale bieżącego roku solidne wyniki finansowe. Przyspieszyło tempo wzrostu skali działalności, choć widoczna jest również presja na marże wynikająca z dwóch obszarów – wzrostu bazy kosztowej (m.in. surowce, wynagrodzenia) oraz uruchamiania produkcji z nowych nominacji (okres przejściowy optymalizacji nowej produkcji).

- Wiele wskazuje na to, że dynamika zmian cen surowców już się uspokaja, podobnie jak dalsze wzrosty płac – wskazał podczas spotkania Piotr Szamburski, Prezes Zarządu Sanok Rubber S.A.

http://pandl.pl/aktualnosc/items/sanok-rubber-wideo.html 
  • Omówienie aktualnej sytuacji finansowej i biznesowej Grupy Sanok Rubber Autor: macler1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK 1,28% 23,80 2019-07-19 16:49:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.