Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,48 zł , zmiana od tamtej pory: 14,86%

OML to spółka, która zrobiła HIT globalny w niecałe 2 lata

Zgłoś do moderatora
Który sprzedał się w ilości 2 mln kopii.

Po drodze spółka miała wiele trudności, musiała pójść na ustępstwa i w mojej ocenie została wykorzystana, ale tak bywa w biznesie niestety często. Najgorszy czas za nami. Teraz OML ma własne IP, bardzo zdolny zespół, know how, pieniądze. Wszystko co potrzebna do osiągnięcia sukcesu, tylko tym razem już na własną rękę.

Dla niedowiarków, zobaczcie na wykres 11BIT. Obecna cena to atrakcja, szkoda tych co brali powyżej 10 zł ale z czasem i tam dojdziemy.

Nowy rozdział jest właśnie pisany w historii OML, a wycena jak jakiś simfabric :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE -5,03% 1,70 2022-09-27 12:01:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.