Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,40 zł , zmiana od tamtej pory: 18,55%

OMG - banery nie kłamią

Zgłoś do moderatora
" - Czy spółka zamierza pojawić się na Gamescom żeby promować swoje gry?
- W tym roku Grupa The Dust nie będzie na targach Gamescom, natomiast zamierzamy pojawiać się na innych targach branżowych, żeby prezentować nasze tytuły.." słuchaj go to będziesz w zimie w sandałach chodził ;)

ACHTUNG!! Wjeżdżają cyganie .. ups... banery!!!

https://pbs.twimg.com/media/Fa7anwoXkAA5Tle?format=jpg

https://pbs.twimg.com/media/Fa7ZHebUsAEdppz?format=jpg

https://pbs.twimg.com/media/Fa7lavDXkAA1QZb?format=jpg

W tym szaleństwie jest metoda, wszystkie trzy "ożenione", nawet Wanda, co nie chciała Niemca ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
THEDUST -2,97% 14,70 2023-06-05 16:15:09