Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: -18,00%
Chłop zadaje sobie mnóstwo trudu. Musieli go naprawdę mocno przetargać na EBC...WIe wszystko o tym co było, o tym co nie ujrzało światła dziennego i o tym co będzie. Radzę słuchać i przyswajać. Mędrkowanie najwyższych lotów. Napracował się biedaczyna dość dzisiaj... odpoczywaj kolego.

A teraz poważnie. Odpowiedz mi na jedno pytanie, prosta sprawa: co Ty tutaj robisz skoro nie jesteś zainteresowany tym szajsem? W Judyma się bawisz? Nikt normalny nie ufa w super plan tej wydmuszki, a Ty jesteś na tyle mało kumaty, że w to wszystko wierzysz. Ci, którzy tu są, liczą na spekulacyjne wybicie, a że papier mają, cóż... "każdy Żyd swój towar chwali"... Gówniarz jesteś jakiś...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP -1,20% 0,16 2019-12-05 11:36:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.