Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  257,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,90%

Okładka World of Cyberpunk 2077 prezentuje jedną z dzielnic Night City

Zgłoś do moderatora
The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition zaprezentowany. Część mapy Cyberpunk 2077 na okładce
 Iza Łęcka 

Jeżeli nie możecie się już doczekać premiery najnowszej gry CD Projekt RED, a do serca szczególnie przypadł Wam futurystyczny świat pełen mrocznych tajemnic, zaprezentowano właśnie The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition – okładka specjalnej edycji może skrywać ważny element gry. 

CD Projekt RED i Dark Horse Books prezentują niezwykłą gratkę dla sympatyków klimatu i świata Cyberpunk 2077. Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o The World of Cyberpunk 2077 – książce traktującej o świecie Cyberpunka 2077. Obecnie przedstawiono szczegóły The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition – książka wraz z zestawem gadżetów przeniesie nas do metropolii przyszłości opanowanych przez bezwzględne korporacje, uchylając rąbka wszelkim tajemnicom Night City:
"Wkrocz w rok 2077, świat pełen dystopijnych metropolii, w których przemoc, ucisk i implanty cybernetyczne nie są tylko powszechne - są niezbędnymi narzędziami, aby przeżyć. Wnikliwie zbadaj jak upadek gospodarczy Stanów Zjednoczonych doprowadził do paraliżującej zależności od przebiegłych korporacji i narodził się w Wolnym Stanie Kalifornia. Poznaj różne dzielnice, gangi i historię Night City. Dowiedz się wszystkiego o technologii jutra i zbadaj cybernetykę, broń i pojazdy z Cyberpunk 2077."
Co zatem zawiera The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition? W skład zestawu wchodzą:
  • 192-stronicowa książka,
  • zestaw tatuaży prezentujących cechy poszczególnych gangów,
  • ekskluzywny plakat Johnny'ego Silverhanda,
  • cztery pocztówki z pojazdami z Cyberpunk 2077.
https://img.ppe.pl/upload/editor/images/Iza/4/The%20World%20of%20Cyberpunk%20Deluxe%20Edition.jpg
Co ciekawe, wielu zainteresowanych oferowanym zestawem przyjrzało się okładce książki – na jej froncie możemy zauważyć część mapy. Już w jednej ze wcześniejszych wiadomości wspominaliśmy, iż świat Cyberpunka będzie mniejszy od mapy Wiedźmina 3: Dziki Gon – na mniejszym terenie jednak ulokowanych zostanie zdecydowanie więcej zadań i atrakcji dla gracza, a sama infrastruktura futurystycznego miasta pozwoli na rozbudowaną eksplorację.
Możemy tutaj mówić o wycinku świata Cyberpunk 2077. Night City ma posiadać kilka charakterystycznych dzielnic, bardzo prawdopodobne, że front książki zapewne prezentuje właśnie jedną z nich. CD Projekt RED przyzwyczaił graczy do wielkich, otwartych terenów, więc nie wydaje się, żeby świat w najnowszej pozycji polskiego studia był aż tak skondensowany i mały.

https://img.ppe.pl/upload/editor/images/Iza/4/World%20of%20Cyberpunk%202077%20ok%C5%82adka.jpg

https://www.ppe.pl/news/140007/cyberpunk-2077-mapa-swiata-przeciek-the-world-of-cyberpunk-2077.html 

  • Okładka World of Cyberpunk 2077 prezentuje jedną z dzielnic Night City Autor: ~nagan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,36% 277,30 2020-01-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.