Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,40 zł , zmiana od tamtej pory: 18,50%

okiem chodzika księżycowego

Zgłoś do moderatora
Czwartek 1 września 2022

O czym tu pisać, no o czym?
Już o wszystkim napisałem. Wali się, bo walić się musi. Co w tym dziwnego, wszak wiadomo z czym mamy do czynienia, z falą C korekty nieregularnej stopnia Cyklu, na której rozpoczyna się wydłużenie.
I tu warto podkreślić jedną rzecz, a mianowicie -" rozpoczyna się".
A skoro się rozpoczyna, to sensu nie ma to co tu niektórzy wypisywali, że ubijamy dno. Powtórzę, ci co ubijali, niech sobie ubiją kogel mogel, a jak będą dalej drążyć i kopać, to jak nic przebiją się przez fundamenty i dokopią do złóż gazu.
Nie mam nic do powiedzenia, chyba tylko, że znowu jeśli chodzi o frekwencję na blogu, słupek sięgnął oporu.
Jest mi zwyczajnie żal, tych wszystkich z was, którzy pomimo zaglądania tutaj, zdecydowali się na przetrzymanie spadku i pozostanie
na rynku wraz z akcjami, których wartość niebawem będzie można porównać z wartością papieru toaletowego. Moim zdaniem bowiem do końca tej fali droga bardzo daleka, ale przecież ja wyraźnie pisałem, że fala C zmiecie całkowicie wzrost poprzedzającej ją fali wzrostowej B, tego samego stopnia, a to oznacza, że zejdziemy na wigu w interwale tygodniowym poniżej dołka z marca 2020 roku.
Kiedy pierwsza fala bessy w Polsce była już dobrze zaawansowana, napisałem, że akcje PZU będą jednocyfrowe, kiedy ten Armagedon się zakończy. Wypominaliście mi dziesiątki razy, jak tam chodziku, prognozowałeś, że coś takiego będzie miało miejsce, a to nie prawda.
No moi drodzy, ale przecież do końca bessy na polskim rynku daleka droga. Przed nami dopiero pierwszy układ spadkowy w postaci korekty nieregularnej, więc licząc lekko jesteśmy w połowie drogi, bo przecież według tego o czym wielokrotnie pisałem, całość będzie trwać co najmniej 8 lat, licząc od stycznia 2018 roku, czyli od końca Hossy stopnia Cyklu.
Dzisiaj nie ma najmniejszego powodu, abym zmienił swoje pierwotne założenie.
Zresztą nie chodzi tu tylko o PZU, wszystkie akcje dobre, mniej dobre
i kiepskie zostaną znokautowane.
Jeśli natomiast do Polski nie napłyną pieniądze z UE, umrzemy wszyscy
 i zobaczycie jak to się wali, bardziej niż żelazna Sally w tej znanej szancie.

A was niedowiarki z Bankiera, zapraszam do siebie na blog poświęcony inwestowaniu.
Tam wszelkie chamstwo zakazane, liczy się jedynie analiza techniczna. Na blogu znajdziecie już ponad 120 wykresów opisanych.
Można się dużo dowiedzieć i jeszcze więcej nauczyć.

www.chodzikksiezycowy.wordpress.com
  • okiem chodzika księżycowego Autor: polonez_as-dur

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU -0,61% 32,47 2022-12-09 17:01:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.