Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,27%

Okiem chodzika księżycowego

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem tu u Was po raz pierwszy.
Jeśli ktoś wcześniej używał nazwy chodzik księżycowy, to znaczy, że była to osoba, która nazwę tą mi ukradła kilka lat temu,
a potem na moje konto wypisywała brednie dookoła.
Dlatego od kilku lat tu na forum Bankiera używam nazwy Polonez_as-dur, która została zarejestrowana i którą mi już nikt nie ukradnie.
Prowadzę bloga poświęconego analizie technicznej, gdzie macie już obecnie ponad 110 wykresów pokazanych i opisanych.
oto ten adres

www.chodzikksiezycowy.wordpress.com

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Codziennie wchodzi tam od 700 do 1000 osób. Wszystko jest za darmo.

Ostatnio jak co weekend analizowałem wykresy i trafiłem na Onde spółeczkę należącą do Erbudu.
Nie tak dawno sprzedawali w ofercie po 26 zeta, dzisiaj jest po 11 i chętnych brakuje.
No cóż do tego bardzo słabiutkie wyniki samego Erbudu za ostatni kwartał i zjazd na obu bardzo mocny.
Dodałem sobie wykres ONDE do obserwowanych, bo cóż tu można zrobić, kiedy obroty są na poziomie tak mizernym, że brak słów.
Jedno co wam może tu podskoczyć, to ciśnienie. Dopóki brak zainteresowania wyrażonego tu poziomem wolumenu nie większy się, to bym nie liczył na cokolwiek innego niż podskok korekcyjny.
Jak już przeczytałem, zraz na wstępie zostaliście wyrolowani. Miała być dywidenda, a wyszedł skup akcji.
Tak to Panowie jest, nie wiem czy można zaliczyć to do oszustwa, ale zapewne nie jest to tym, co w prospekcie emisyjnym zapowiadała spółka.
Prace nad nową ustawą zapewne znacznie się przeciągną, a dopiero ona może zmienić to co wcześniej PIS nabroił.
Jednak politykom w głowie już wakacje, a potem nowe wybory, gdzie im tam jakieś ustawy. Ważne, że im dobrze się żyje i tyją na tym wikcie, chociaż do polityki nie idzie się dla pieniędzy.

chodzik księżycowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONDE -1,83% 11,80 2022-08-18 17:04:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.