Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,50 zł , zmiana od tamtej pory: 38,09%

Okazja inwestycyjna - nawet kilkaset % do zarobku

Zgłoś do moderatora
Nie pakujcie się tutaj, bo stracicie.

Zobaczcie Meracatora, który wygenerował sygnał K i go właśnie potwierdził. Mają tyle $ ile cap, zero długów, a do tego zapasów i aktywów 2 x więcej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ASTARTA 6,57% 32,45 2023-06-01 17:00:00