Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,90 zł , zmiana od tamtej pory: 45,93%

Ok. rok temu debiut + 28 % - kus dzis tym bardziej przeszacowany.

Zgłoś do moderatora
Nie tylko dużo jest na GPW podobnych firm ale można powiedzieć, że śr. w kilku miastach powyżej 400 000 mieszkańców bywa kilka podobnych firm na jedno miasto.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WOODPCKR 0,99% 30,50 2023-06-05 17:00:00