Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: 26,09%

Ojojoj , jaka nagonka . buhaha - jeszcze nie odwiesili a tu j.....buha

Zgłoś do moderatora
Będze wezwanie ..........buhahaha na prokuraturę .buhahha i to w Estoni .........buhahahah

gruby z estońskim kolesiem zwąchali wspólny biznes - sami sobie sprzedają i

..CZEKAJĄ NA FRAJERÓW

NIE ŁUDZIĆ SIĘ - jak ktoś żyje z kradzieży , nie okrada samego siebie ....buhahah ...........tylko czeka żeby okraść WAS !!!!!

NIE DAJCIE SIĘ OKRADAĆ !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD 3,57% 0,29 2020-04-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.