Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,29 zł , zmiana od tamtej pory: 242,76%

Oj Wożniak z Derą kogoś ... - sprzedaż nieruchomości

Zgłoś do moderatora
Jeśli nieruchomość była przedmiotem zabezpieczenia pożyczki na warunkach przewłaszczenia na nieruchomości a po miesiącu sprzedają przedmiot zabezpieczenia. To mamy tu wizerunkowy skandal szybko opylili mieszkanie a klient ma problem idzie na bruk albo do opieki społecznej i do Jaworowicz albo do Uwaga TVN że on tylko pożyczkę chciał i że niewiedział że sprzedał mieszkanie
hehehe
Wniosek jeden kogoś wyrolowali i wkrótce można się spodziewać ekscytującego odcina u Jaworowicz tak mi się wydaje
Jak długo będą skubać klientów tak szybko będą tracić zaufanie klienta indywidualnego.
A hipoteki to 98% całej sprzedaży D24.
Myślałem że jak wyrolowali inwestorów na scaleniu i spłacie straty z lat ubiegłych ze środków kapitału zapasowego to mają szanse na jeszcze przetrwanie.
Ale to to jest strzał w kolano, kostkę i d..ę

w poniedziałek te akcje można będzie kupić po 2-3 grosze albo i po jednym
  • Oj Wożniak z Derą kogoś ... - sprzedaż nieruchomości Autor: ~xxx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DRFINANCE 0,61% 0,99 2022-05-25 17:00:00