Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,41 zł , zmiana od tamtej pory: -81,70%

Ogromna dywidenda ?

Zgłoś do moderatora
Nie wiem czy pisaliście na forum jaka może być dywidenda ale wg mnie około 50 mln czyli 50% od obecnego kursu.
Na pewno już liczyliście że jak sprzedadzą wierzytelności za około 200mln i jak spłacą zobowiązania 50 mln to zostanie im 150 mln gotówki. Myślę że 100 mln na rozkręcenie biznesu pożyczkowego w zupełności wystarczy, a resztę rozdysponują akcjonariuszom czy to w formie dywidendy lub skupu, wówczas wzrost kursu nawet 100% jest możliwy :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOLO 0,00% 0,99 2021-06-22 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.