Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,71 zł , zmiana od tamtej pory: -12,31%

Oficjalny zakład dla Wilka.

Zgłoś do moderatora
Ja obstawiam, że do końca roku cena PGE osiągnie 13zł.

Wilku uważa, że cena nigdy nie wróci na 12zł.

Proponuję wilkowi oficjalny zakład na forum.

Jeśli do końca roku cena PGE nie osiągnie 13zł to wpłacam 10 000zł na zbiórkę dowolnego chorego dziecka na pomogam.pl. Ewentualnie na WOŚP czy coś w tym rodzaju, do ustalenia.

Jeśli cena jednak do końca roku osiągnie 13zł to 10 000zł wpłaca Wilku.

Wilku, pokażesz że masz jaja czy nie? :)

Zaklad?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,68% 7,64 2022-01-28 17:00:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.