Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,47 zł , zmiana od tamtej pory: 19,10%

Oficjalnie potwierdzam z pełną odpowiedzialnością

Zgłoś do moderatora
Egzekutor przesłał mi maila otrzymanego od GPW dotyczącego Cle.Wszelkie prawa autorskie co do treści należą do niego i nic nie ujawnię.Albo za jego zgodą ujawnię już jak się zdezaktualizują.Reasumując najcenniejszym towarem tutaj są informacje.Ja ją posiadam i śpię spokojnie.Każdy z Was mógł ją posiąść trolle ale skoro wolicie pisać bzdury na forum to żyjcie w nieświadomości.Zuza wszystko jest ok na ten moment

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG -5,93% 0,56 2020-11-23 15:59:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.