Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,69 zł , zmiana od tamtej pory: 35,81%

offshore_kontrakty

Zgłoś do moderatora
ZREMB-CHOJNICE S.A.: Otrzymanie zamówienia na wykonanie dwóch kompletów innowacyjnego urządzenia do przeładunków nabrzeże/platforma-statek. - Bankier.pl 

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. ("Emitent", "Spółka"), informuje, że w dniu 05 marca 2021r. otrzymał od kontrahenta z branży offshore zamówienie na wykonanie dwóch kompletów innowacyjnego urządzenia składającego się z dwóch ramp i jednej platformy. Urządzenie będzie służyć do przeładunku głownie specjalistycznego wyposażenia używanego podczas prac pomiędzy nabrzeżem/platformą a statkiem, na łączną wartość 104.628,00 euro.

Ostateczny termin wykonania zamówienia przypada na połowę maja 2021 roku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VISTAL 0,27% 3,66 2021-10-20 11:44:10