Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,85 zł , zmiana od tamtej pory: 171,76%

oferta zakupu akcji własnych

Zgłoś do moderatora
Aktualnie zarząd Impery Capital skierował do inwestorów ofertę kupna akcji własnych w cenie 1 zł. Podobna oferta trafiła na rynek w sierpniu 2017 roku tyle, że wówczas oferowali 1,50 zł za akcję. Nikt wówczas nie zdecydował się na sprzedaż im akcji. Myślę, że podobnie będzie obecnie. Zastanawiające, że od jakiegoś czasu stoi oferta podaży 8400 sztuk na GPW akcji Impery Capital w cenie 0,90 zł i nikt nie chce tego kupić i odsprzedać ich spółce. Przecież można na nich bez wysiłku zarobić 11%. Dlaczego tak się dzieje? Zapewne akcje te wystawił jakiś słup Impery, który pragnie zniechęcić posiadaczy tej spółki do dalszego trzymania ich akcji i zachęcić ma drobnych posiadaczy do ich odsprzedaży samej spółce po cenie 1 zł, co w wyniku dokonanego 4 lata temu resplitu w stosunku 6 akcji dotychczasowych zamieniło się w 1 akcję, daje ich realną cenę 1zł : 6 = 0,166 zł. Oddaje to niestety ogrom strat jakie ponieśli w ostatnich latach posiadacze tych walorów. Obecny zarząd nie jest niestety chętny do jakichkolwiek odpowiedzi dotyczących aktualnej sytuacji w spółce odsyłając zainteresowanych do raportów kwartalnych.
  • oferta zakupu akcji własnych Autor: ~wehrwolf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 0,43% 2,31 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.