Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,99 zł , zmiana od tamtej pory: -10,10%
Wczoraj mieliśmy przecięcie od dołu średniej kroczącej 30 i 15, sytuacja na którą czekałem od dłuższego czasu, w najbliższych dniach będziemy mieli bardzo kluczowe dane które będą wskazywać na szybki wzrost kursu wręcz skokowy bądź spadek podparty widłami zważywszy na brak zainteresowania spółką innych graczy. Moim zdaniem nastąpi pierwszy wariant, z racji rozliczenia Radlina wycena spółki wróci do realnej. Zobaczymy kto ma racje Znawca pisze merytorycznie mimo że opiera swoją wycenę na przypuszczeniach, raz pisze o braku nowych kontraktów a gdy takie pojawiają się i przewyższają kapitalizacje spółki przemilcza ten fakt. Spółka to nie wydmuszka tylko potężna firma działająca w branży od kilkudziesięciu lat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -6,12% 0,89 2019-12-12 16:44:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.