Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,55 zł , zmiana od tamtej pory: -9,09%

Odwołanie członków Rady Nadzorczej

Zgłoś do moderatora
3. Odwołuje się trzech następujących Członków Rady Nadzorczej:3.1 Odwołać Anna Jõemetsz funkcji Członka Rady Nadzorczej ResbudSE. Mandat i kadencja członka Rady Nadzorczej wygasa w dniu podjęcia niniejszej uchwały. 3.2 Odwołać Andrei Prakopchykz funkcji Członka Rady Nadzorczej Resbud SE. Mandat i kadencja członka Rady Nadzorczej wygasa w dniu podjęcia niniejszej uchwały.3.3 Odwołać Alexey Petrovz funkcji Członka Rady Nadzorczej Resbud SE. Mandat i kadencja członka Rady Nadzorczej wygasa w dniu podjęcia niniejszej uchwały
  • Odwołanie członków Rady Nadzorczej Autor: ~DamianPatrowicz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD 0,00% 0,50 2020-02-19 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.