Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,35 zł , zmiana od tamtej pory: -51,31%

Odmiana bretońska jest niewykrywana przez testy

Zgłoś do moderatora
Francuskie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowej odmianie koronawirusa, odkrytej u 80 pacjentów w jednym z bretońskich szpitali. Jak podają francuskie władze, nowy wariant nie jest wykrywany w masowo stosowanych testach.

link

Na ten moment nie wiadomo, czy nowy wariant jest groźniejszy i bardziej zaraźliwy od pierwotnej wersji koronawirusa. Nie potwierdzono także informacji, czy obecnie stosowane szczepionki są przeciw niemu skuteczne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 3,17% 6,50 2022-05-18 09:24:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.