Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,93 zł , zmiana od tamtej pory: -15,38%

Odlot kontrolowany

Zgłoś do moderatora
Nie za szybko, bez spinki, pod czyjeś dyktando dojedziemy wysoko. Teraz jest czas siewu, niebawem nadejdzie czas zbioru i żniw. Dziś powinno przebić 8 zł. Lada dzień - po kolejnych infach - 9 zł, itd. Droga na poprzednie szczyty stoi otworem. Tu idzie gra do wyjęcia min. 200-300%, a nie kilkanaście groszy. Myśleć!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FOREVEREN -2,47% 6,71 2021-12-01 17:00:00