Forum Giełda +Dodaj wątek

ODLEWNIE TO SUPER SPOLECZKA

Zgłoś do moderatora
JESZCZE TROCHE MOZE WRZESIEN ,PAZDZIERNIK.
WIADOMO SPOLKA MIALA KLOPOTY ALE TERAZ JEST CORAZ LEPIEJ.
TO JEST PAPIER DLUGOTERMINOWY ,JAK KTOS MA TRZYMAC NP. W LUKAS BANKU ALBO NA FUNDUSZU ,LEPIEJ ZAKUPIC ODLEWNIE.NIC NIE GWARANTUJE ALE OKOLO 4-6 MIECHOW BEDZIE KOLO 5 ZŁ.NARAZIE SPOLKA ZAPOMNIANA ALE DO CZASU.RAPORTY CORAZ LEPSZE Z KWARTALU NA KWARTAL.EURO STOJI DOBRzE TAKZE TYLKO CZEKAC.NIECIERPLIWI SIE POZBAWIAJA PAPIERU ALE BEDA ZALOWAC.


POZDROWIENIA DLA AKCJONARIUSZY !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE 1,27% 6,38 2021-06-16 14:00:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.