Forum Giełda +Dodaj wątek

ODLEWNIE POLSKIE SA -CZY POWTÓRKA Z 2010 ???????? 1 MARZEC WYNIKI 4 Q

Zgłoś do moderatora
RAPORT KWARTALNY ZA 4 KWARTAŁ 2010R -1 MARCA 2011.

PANOWIE I PANIE JAKIEŚ WNIOSKI ALBO ARGUMENTY ZA I PRZECIW MILE WIDZIANE.
ZACZYNAM :
ZWIĘKSZYLI PRODUKCJĘ O 25 % NA DUŻY PLUS
WALUTA (KURS )WIĘCEJ NA EXPORT- NA MAŁY MINUS
AKCJONARIUSZE BANK HANDLOWY,BGŻ,ING. NA PLUS WIADOMO POSIADAJĄ AKCJĘ ,BĘDĄ CHCIELI ZAROBIĆ JAK TO BANKI .MOŻE I MY ZAROBIMY PRZY NICH.

PROSZĘ O JAKIEŚ CIEKAWE PROGNOZY ANALIZY WYKRESÓW.

POZDRAWIAM

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE 0,96% 6,28 2021-06-24 09:03:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.