Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,06 zł , zmiana od tamtej pory: 36,36%

ODL - ODLEWNIE. Byk ponownie atakuje opór.

Zgłoś do moderatora
Na dziennym piątkowa świeca wygląda jak wisielec. Jeżeli wchodzić w ODL to powyżej 5,2 zł. Ubezpieczenie pod 5,14 zł. Zobacz analizę wykresu: link 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla ODLEWNIE 
  • ODL - ODLEWNIE. Byk ponownie atakuje opór. Autor: ~Alladyn

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ODLEWNIE 1,47% 6,90 2022-05-27 16:24:44