Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,00 zł , zmiana od tamtej pory: -52,40%

Odezwa do NARODU OBERSCHLESIEN bmw(BUMA) stoi kasa leci ...

Zgłoś do moderatora
do dziolch i synkovv -WY nie pracovvac !!! ale kasa mol byc kto pracuje tyn BEREK ...:]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] loni BAYERN nie som niymcoma to pizzdy tak jak badyn wutymberg mogom KOZY pajsc ale nic innego - a PRUSY TO PRUSY nojlepsze PRUSOLKI sa ze OBERSCHLESIEN !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
4FUNMEDIA 0,56% 7,14 2021-11-29 16:49:11