Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,25 zł , zmiana od tamtej pory: -11,62%

Odbicie i możliwe nowe ath w grudniu

Zgłoś do moderatora
ATH w kilka dni po sowitym i dobrym raporcie. To wszystko i wiele więcej nieznanych dla zwykłego ciułacza przeżyć zapewni Ci true gejms syndikejt w swoich hitow-ych produkcjach Night club Manager oraz Gangster Simulator. Dobry raport utwierdził mnie w tym że to dobra inwestycja. Premiera 1Q22 także warto wchodzić. Tutaj drugie movie gejms będzie. Podziekujecie mi pozniej wysylajac whisky do paczkomatu albo inne cukierki. Także ten. Do tego czytać: strefainwestorow.pl/artykuly/wydarzenia/20211110/konferencja-online-movie-games-investor-summit-jesien-2021
  • Odbicie i możliwe nowe ath w grudniu Autor: ~WyeLIMinowany

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -0,43% 23,20 2022-01-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.