Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,22 zł , zmiana od tamtej pory: 18,92%

Od strony fundamentów widzę szansę na wzrosty

Zgłoś do moderatora
Zaczynam kupować wygląda to juz bardzo bardzo tanio

Jedyny znak zapytania czy czasem nie robią niskiej średniej za 6 miesięcy by zejść z giełdy ale raczej nie bo sporo gotówki by potrzebowali na ten manewr

dlatego

2,2 zł widzę jako dobry punkt do wejścia na dłuższy termin.

Spółka w ostatnich kwartałach zwiększyła środki na rachunku

Zmniejszyła mocno zadłużenie

Wartość księgowa powyżej 6 zł

Spółka dywidendowa

myślę, że może to być ciekawa opcja do portfela na najbliższe 6 miesięcy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 0,00% 2,64 2022-05-27 16:48:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.