Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,47 zł , zmiana od tamtej pory: -25,65%

OD strony AT wygląda ciekawie, możliwa flaga i wybicie ze sporym %

Zgłoś do moderatora
Ale patrząc na wyniki to słabizna, a firma z sektora, który daje teraz mega zarobić. Nie znam w ogole spolki, mialby ktos czas i ochotę przyblizyc w kilku zdaniach, moze o jakichś kontraktach itp. Z góry dzięki.
  • OD strony AT wygląda ciekawie, możliwa flaga i wybicie ze sporym % Autor: ~VENDETTA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -0,77% 2,58 2022-01-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.