Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,90 zł , zmiana od tamtej pory: 19,21%

Od poniedziałku znowu mocne spadki kursu!

Zgłoś do moderatora
Indeksy zagraniczne są na sporym minusie, Dax -1,65 w piątek, Dax Futures już na na - 0,52%, S&P 500 -81%, S&P 500 Fututes już na - 1,35%, Dow Jones Futures -1,02%. Musimy pogodzić się z tym, że mamy obecnie trend spadkowy. Będziemy niestety podążali za zagranicznymi indeksami, ponieważ nasza gospodarka bazuje na zagranicznych indeksach, także od poniedziałku znowu spadek kursu:(

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO 0,26% 60,68 2020-11-25 17:03:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.