Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,80 zł , zmiana od tamtej pory: -8,98%

OD PONIEDZIAŁKU DNA NIE MA - JSW SPADA W OTCHŁAŃ

Zgłoś do moderatora
Piekielną. Info potwierdzone, sprawdzone i zweryfikowane. Szanowni Ludzie i psychicznie chore konopielki, ratujcie kapitał. Służba zdrowia w PL i tak ma pełne ręce roboty. Nie potrzeba im dodatkowych pacjentów z chorobami psychicznymi po 30.03.2020.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -6,35% 11,65 2020-04-01 17:03:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.