Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,85 zł , zmiana od tamtej pory: 42,59%

Od początku pandemii zarząd nie podał ani jednej negatywnej informacji.

Zgłoś do moderatora
Ciekawe, prawda? Chyba najwyższy czas zdjąć kolorowe okulary. Bo nie jest kolorowo. Być może niedługo zacznie się fala żądań o zwrot kwot za rezerwacje, których było przecież więcej i więcej. Ludzie prawdopodobnie będą mieli do tego prawo. Co wtedy? Również nic złego się nie stanie?

https://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/odwolane-loty-podrozni-maja-prawo-do-zwrotu-pieniedzy/3rmggr9

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -1,74% 22,60 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.