Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,94 zł , zmiana od tamtej pory: -27,41%

od początku

Zgłoś do moderatora
Uczestniczyłem w IPO. Spółka z dywidendy dała dużą kase. Wyjątkowa i uczciwa spółka. Ta sama liczba akcji jak przy debiucie na New Connect. Niższa w tym roku dywidenda. No cóż nie zawsze 1 maja. Ufam, że za rok 1 PLN!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EUROTAX 0,70% 2,86 2021-01-19 15:00:00