Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,38 zł , zmiana od tamtej pory: 11,58%

Od kogo TPE kupuje prąd ???

Zgłoś do moderatora
NJ910 stoi.
Łagisza stoi.

W Jaworznie pracuje połowa bloków a pozostałe elektrownie TPE to skansen.
Od kogo kupuje prąd największy dystrybutor w Polsce ? Ile płaci ?
Jak widać w raportach PSE, na tych postojach dobrze wyjdzie PGE bo Opole i Turów pracują pełną parą i na pewno nie będą sprzedawać prądu poniżej kosztów wytworzenia.

Druga sprawa, co z węglem z Wydobycia ? Idzie na hałdy w oczekiwaniu na zimę stulecia ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -1,31% 3,77 2021-09-17 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.