Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,04 zł , zmiana od tamtej pory: 47,55%

Od 2016 roku, Monnari skupiło 4,25mln akcji

Zgłoś do moderatora
Jak wyżej ...Skupują ale łącznie wcale tak dużo nie kupili.W rękach dużych ponad 19mln akcji więc wciąż mniejsi i ulica posiada 11mln sztuk. Przy tym kusie dla Pana Misztala skupić to wszystko to żaden problem. Chyba jednak nie o to chodzi. Kiedyś byłem z tą spółką w czasach gdy groziło bankructwo.Skończyło się dobrze...Po latach delikatnie wróciłem i ciekawy jestem jak to się rozwinie.Może mimo wszystko skup i zdjęcie z giełdy.Na wyższym kursie widać ,że im nie zależy a jeśli ktoś sypie to z chęcią to zbierają.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MONNARI 1,01% 3,01 2021-06-18 13:53:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.