Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,80 zł , zmiana od tamtej pory: -11,93%

Oczko sie urwało temu misiowi

Zgłoś do moderatora
Spolka od lat szoruje po dnie, cały biznes stoi na weglu brunatnym który EU raczej wcześniej niż później zarżnie, do tego nie da sie go eksportować bo jest za nisko kaloryczny i tani. Solorz wyciaga kase, robi geszefty w spółce wyżej zeby nie dzielić sie z mniejszościowymi, dokładnie jak w Elektrimie. Analityk dostał zlecenie na pozytywny raport z podbiciem ceny, udało sie, kto miał sie wypakować i zarobić juz to zrobił, możecie sie rozejść.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 4,35% 19,20 2022-10-03 17:00:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.