Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 19,10%

Octava od lat umiejętnie zbierana

Zgłoś do moderatora
Akcje Octavy są od wielu lat umiejętnie zbierane. Gdy się je obserwuje to widać pewien schemat służący do ich akumulacji: ustawiana jest większa podaż mająca tłumić apetyt strony popytowej po np 0,91 złj, a przy tym ustawiany jest sporo mniejszy popyt np po 0,86 zł. Zauważyć można, iż sporo przed fazą rozpoczęcia fixingów straszące zlecenia podażowe ustawiane sa jeszcze niżej tj np na pułapie 0,87 zł, przy czym tuż przed fixingami sa one zdejmowane. Raz ja jakiś czas, gdy akumulującemu akcje nie udaje się ich przez dłuższy czas ich dobrać, zbiera stojące zlecenia podażowe - wówczas kurs Octavy mocniej wzrasta. Dając zlecenia kupna tuż powyżej zleceń popytowych akumulującego tj np 0,8650 zł, a zleceń podażowych tuz poniżej zleceń podażowych akumulującego tj np 0,9050 zł można w dłuższym czasie trochę zarobić na walorze, którego wskaźniki wyceny sa stosunkowo niskie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
08OCTAVA 0,00% 1,06 2022-11-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.