Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,24 zł , zmiana od tamtej pory: 32,08%

Ochrona złodziei przed odpowiedzialością....

Zgłoś do moderatora
Całe to zgłoszenie ma tylko jeden cel.....zwolnienia reprezentantów spółki od odpowiedzialności osobistej ( Cacka, jego rodzinki i poplecznikow z Zarządu.)

Czytaj więcej na Prawo.pl:
https://www.prawo.pl/biznes/uproszczone-postepowanie-restrukturyzacyjne-w-kolizji-z,502899.html
Zasłanianie się Covid19 w wyłudzaniu kolejnej kasy z budżetu oraz cicha ewakuacja od ewentualnych zarzutów prokuratorskich. No i cała GPW kolejny raz zostaje ze śmieciowym papierem. Typowy biznes po polsku. Jak teraz wyglądają frajyerzy z BOŚ???? Dali się zrobić takiemu....Cackowi. Żenada.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS 0,32% 0,32 2020-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.