Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,50 zł , zmiana od tamtej pory: -15,61%

Obuwie dziecięce dla uchodźców

Zgłoś do moderatora
Marka "Bartek". Sprzedaż detaliczna w Wojasie wystrzeliła.

" Skonsolidowane przychody ze sprzedaży detalicznej w marcu 2022 roku wyniosły 17 121 tys. PLN i były wyższe o 55,1 % od przychodów osiągniętych w marcu 2021 roku.
Narastająco, w okresie styczeń – marzec 2022 skonsolidowane przychody ze sprzedaży detalicznej wyniosły 42 203 tys. zł i były wyższe o 50,4 % od przychodów osiągniętych w analogicznym okresie roku poprzedniego. "

"Rząd ujawnia dane, które pokazują, kto przyjechał do Polski po 24 lutego, czyli po napaści Putina na Ukrainę. W sumie do naszego kraju dotarło 2,5 miliona osób. Z danych wynika, że aż 51 procent wszystkich docierających do nas uchodźców z Ukrainy to... dzieci."
  • Obuwie dziecięce dla uchodźców Autor: ~ŚwieżyNarybek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WITTCHEN 0,58% 17,30 2022-09-23 16:40:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.