Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,15 zł , zmiana od tamtej pory: -5,12%

OBSTAWIAM JUZ DZISIAJ NA 90% ZE NOWA EMISJA COLUMBUSA

Zgłoś do moderatora
BEDZIE DLA MORGANA,ONI PO TO TU PRZYSZLI, NIEBAWEM SIE PRZEKONAMY CZY MIALEM RACJE.TO NIE PRZYPADEK ZE TU PRZYSZLI I IM CHODZI O COLUMBUSA I BLUMBERGA TAK TO WIDZE, WIDZA POTENCJAL SWIATOWY,PREZES WIEDZIAL ZE TAKIEJ KASY JAKA POTRZEBA BLUMERGOWI CZYLI 500 MLN ZŁ DROBNI NIE DADZA A TA KASA JEST [ILNIE POTRZEBA.BYL PREZESUNIU W USA , UZGODNILI SCIAGNELI MORGANA A TEN SPROWADZA KURS DO SWOJEGO POZIOMU BY DROBNI SIE NIE OBRAZILI JAK OSTATNIO.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 1,91% 18,17 2022-01-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.