Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  123,80 zł , zmiana od tamtej pory: 364,46%

Obroty bardzo małe,popyt słaby.....NA WSZYSTKICH SPÓŁKACH GAMINGOWYCH

Zgłoś do moderatora
CD Projekt,11Bit, Ten Square Games,PlayWay na wszystkich spółkach słaby popyt na akcje i tak jest od wielu tygodni.CD Projekt nawet informacje o Cyberpunku nie pomogły i spółka zaliczyła spadki w ostatnich tygodniach,co się dzieje ze spółkami produkującymi gry?

Na zachodzie,zwłaszcza w USA,spółki gamingowe kilka miesięcy temu przeżyły głęboką korektę,czyżby u nas zaczęło się co tam?

Jakiś dziennikarz pewien czas temu na bankierze napisał że najlepsze czasy developerów gier minęły.Może rzeczywiście inwestorzy na świecie i w Polsce stracili sentyment do tego sektora.Nieciekawie i słabo to wszystko wygląda,skoro różne informacje o Cyberpunku i prezentacja na E3 nie podbiły ceny CD Projekt,a wręcz były spadki to rzeczywiście coś jest na rzeczy.Słyszałem też teorie że część inwestorów,którzy jeszcze niedawno inwestowali w spółki gamingowe na WIG przeniosło się na NewConnect i tam inwestuje.Może coś w tym jest,Bloober i kilka innych spółek urosło w ostatnich tygodniach o 50%.Na WIG-u to mało realne,jakoś trudno mi sobie wyobrazić że cena akcji CD Projekt lub Ten Square Games rośnie w kilka tygodni o 50%.To nierealne,kiedyś tak,ale dziś już nie.
Znów znajomy sprzedał akcje wszystkich spółek produkujących gry i zainwestował w spółki biotechnologiczne,które m.in. pracują nad różnymi nowymi lekami.Podobno to najbardziej rozwojowa branża.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES 0,88% 575,00 2020-08-13 17:00:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.